Beschrijving
Wanneer U rust en ruimte zoekt zal DE VLUCHTHAVEN U niet teleurstellen. De 6 persoons bungalow ligt aan de buitenrand van het vakantiepark Klein Vaarwater, in de duinen, op 5 minuten lopen van het strand. Maar zoekt u juist vertier dan liggen op slechts 200 mtr de winkels, restaurant, snackbar, fitness, tennisbanen, sporthal, bowlingbanen en overdekt zwembad.
De 6 persoons bungalow ligt aan buitenrand van Vakantiepark Klein Vaarwater, in de duinen , op 5 min. lopen van het strand en 200 mtr van : winkel, supermarkt, bowlingbanen, restaurant, snackbar, en overdekt zwembad. Indeling: grote woonkeuken, ruime woonkamer met prachtig uitzicht op duinen en weilanden, 3 slaapkamers, douche, toilet en een schuurtje. Woning is sfeervol ingericht. Hierbij is rekening gehouden met het "eilandgevoel". NIEUW: terras met heerlijke Loungeset! En een nieuwe keuken met afwasmachine, oven/magnetron, koelkast incl vriesvak!Verder bevindt zich buiten nog een grote picknicktafel.
Veel ruimte rond de woning waar graag, konijnen, reeën en fazanten vertoeven!
ROKEN IN DE WONING IS VERBODEN!
De woning ligt tussen het dorp Buren en de zee. Het grootste dorp Nes ligt zo'n 2,5 km van de woning en is vlot te bereiken, zowel op fiets als met de auto. Lopend is het ook prima te doen. In Nes is veel vertier. Gezellige terrassen, leuke winkeltjes, goede restaurants. Het is er allemaal.
Vanaf de woning ligt ook een fietspad naar het natuurgebied het Oerd. Ook prachtig om daar eens heen te fietsen.
Aan de andere kant van het eiland liggen Ballum en Hollum. De oudste dorpen van het eiland. Ook leuk om daar eens een kijkje ten nemen. Vanaf Buren is dit heel goed te doen., zowel op fiets, met auto of bus. De fietsverhuur ligt op loopafstand van de VLUCHTHAVEN.
Kenmerken
Algemeen
Buitenvoorzieningen
Audio / internet
Kinderen
Spelletjes
Wellness
Verwarming
Overig
Indeling
Kamer
Slaapkamer
Slaapkamer
Slaapkamer
Badkamer
Toilet
Keuken
Kaart & omgeving
Buren
Contact - Bert Rozema
Bijzonderheden
De Vluchthaven is een 6 persoons vakantiehuis waar huisdieren welkom zijn. Gelegen op een prachtige plek. Direct aan het uitlaatgebied, het bos, de duinen en daarachter de zee. Een groot vlonderterras met loungeset. Een aparte ( nieuwe ) woonkeuken en woonkamer met ieder een tv.
Vergelijkbare accommodaties

Vakantiehuis - De Heeze

Vakantiehuis - Bungalow Quincy

Vakantiehuis - Duyngolf 71
