Ga naar hoofdinhoud

Paal 15, Chalet/caravan

Beschrijving

Het chalet is gelegen op één van de mooiste plekjes aan de rand van de camping, waar u een mooi uitzicht heeft op de bossen en het weiland waar u de konijntjes rond ziet huppelen en als u geluk heeft, ook reeën. Rondom het chalet ligt een riante tuin. Het chalet ligt op ca. 10 minuten lopen vanaf het dorp Buren en het strand.

Het chalet bestaat uit: centrale verwarming(op de foto's staat ook nog een gaskachel maar deze is buiten dienst), 2 slaapkamers (1 x 2 pers.bed, 2 x 1 pers.bed), badkamer met douche, wasbak en toilet, keuken met vaatwasser en combi-oven, ruime woonkamer. Gratis WIFI. In het chalet: Mag NIET gerookt worden, geen huisdieren, bedlinnen zelf meenemen of huren op Ameland. Huurkosten variëren tussen de € 330,- en € 760,- . Het is ook mogelijk om het chalet per nacht te huren. Mail (caravanpaal15@outlook.com)of bel ons voor de mogelijkheden.

Er zijn drie fietsen waarvan twee in redelijke staat en de derde is in mindere staat. Fietsen zijn geschikt voor de wat kleinere afstanden.

Geweldig
8,8
9 reviews
Locatie
Hennie (NL)
Max 4 personen

Beoordelingen

Gemiddelde score
8,8
Klantvriendelijkheid
9,2
Algemene indruk
8,6
Locatie
9,4
Schoon
8,1
Prijs-kwaliteit
8,9
Kindvriendelijk
8,1
WiFi
9,4

Chalet

29-06-2024 | Hennie (NL)
7,5
Locatie
Wc klein en klein straalte water uit de douche

Heerlijke plek paal 15

02-12-2023 | Tineke (NL)
7,1
Lekkere plek om een week te verblijven
Niets

Wat een fijne plek

28-06-2023 | Hein (NL)
9,3
Zeer gezellig ingerichte caravan van alle gemakken voorzien, goede stoelen en bedden, goed tuinmeubilair en ruim uitzicht. Privacy, rust en ruimte . Prima service.

Komen al een paar jaar ! Altijd prima

09-10-2022 | Marijke (NL)
9,6
Alles
Niets

Gezellige caravan

25-10-2021 | T (NL)
8,9
Er is qua interieur het één en ander veranderd. Hierdoor een gezellige frisse stand look gecreëerd. Verder is alles wat je nodig hebt aanwezig in de caravan.
Ik miste een kapstok en een kastje bijvoorbeeld naast de bank waar je je eigen spullen in kunt zetten. Met kleine kinderen heb je veel spullen mee, speelgoed, spelletjes Ed. Maar eigenlijk geen tegenvallers

Hele fijne dagen gehad!

26-09-2021 | Marijke! (NL)
10
Alles!
Niets

Topvakantie

20-09-2021 | Marleen (NL)
9,6
We hadden prachtig weer dus hebben wij veel gebruik gemaakt van de fietsen en de tuin. Het huisje bood alles wat wij nodig hadden. Wandelen is hier heerlijk en we vinden Ameland nog steeds een geweldig mooi eiland. We komen graag nog eens terug.
Niets

Heerlijke zomervakantie in Paal 15

05-08-2021 | (NL)
8,9

Beoordeling Paal 15

16-05-2021 | (NL)
8,6

Kenmerken

Algemeen

Aantal personen (minimum): 1
Aantal personen (maximum): 4
Aankomsttijd: 15:00
Vertrektijd: 11:00
Accommodatietype: Chalet
2 slaapkamers
1 badkamer
Kindvriendelijk
Huisdieren niet toegestaan
Roken niet toegestaan
Internet aanwezig

Buitenvoorzieningen

Parasol(s)
Schuur
Terrasmeubelen
Tuinstoel(en) (4)
Tuintafel(s) (1)
Fiets(en)

Audio / internet

Digitale televisie
HiFi / Stereoset (1)
Internetaansluiting
Radio (1)
Smart TV
WIFI

Kinderen

Kinderbed (1)
Kinderstoel (1)

Verwarming

Gaskachel

Overig

Vaatwasser
Stofzuiger
Schoonmaakmiddelen
Filter koffiezetapparaat

Kaart & omgeving

Buren

Contact - Gort & co